Yürüyen Merdiven ve Bantlar

Yürüyen merdivenler ve bantlar, her tip bina için vazgeçilmez taşıma sistemleridir.

Yüksek teknoloji ve etkileyici dizaynlarıyla da binanın değerini artıran unsurların başında gelirler.

ACE çok geniş model yelpazesiyle modern konveyor sistemlerinde günümüz ihtiyaçlarının her birini, projelendirerek tüm dünyada kabul gören ÇİN’deki üreticilerinden tedarik ederek montajını yaparak karşılayabilmektedir.

Ülkemizin dört bir yanında metrolar, havaalanları, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, oteller gibi birçok binada kullanılan yüksek kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı yaklaşımı hizmet vermektedir.

Know-How çalışmaları sayesinde, yüzyılın en yüksek teknoloji uygulamasıyla mesafe sınırı tanımaksızın üretilen300 350 eğimli yürüyen merdiven (Escalator), 0-120 eğimli yürüyen bant (moving side walk) sistemlerini, mühendislik hizmetiyle birlikte Türk Asansör Sektörü'nün hizmetindedir. Dış kaplama olarak elektro statik boyalı saç, satine paslanmaz çelik ve cam kaplama gibi alternatifler mevcuttur.

Uygulama alanları:

Otel, işyeri, alış-veriş merkezleri, hastaneler, üst geçitler
Dünyaca kabul edilen konforuyla emniyetli Avrupa ve TSE standartlarına uygun ürünleri ile son derece kaliteli ve sessiz; vibrasyonsuz elektronik kontrollü ve teknolojinin en son ürününü hizmetinize sunmaktayız.
Satış sonrası servis ve bakım garantisi ile kaliteyle bütünleşmektedir.


klogo

web tasarım izmir