asansör - asansör imalatı - asansör kabinleri - izmir - asansör fırması, asansör firmaları, yürüyen merdiven, yürüme bandı, yük asansörleri, şahıs asansörleri

Asansör Firması arrow Firma Profili
Firma Profilimiz PDF Yazdr E-posta

Firmamız, 1960 yılından bu güne, yüksek teknoloji ürünü olan VVVF frekans kontrollü, kademesiz hızlı, tam otomatik kat ve kabin kapılı, simplex, dublex, trıplex kumanda sistemli, şahıs, yük, servis, araç, sedye ve panaromik tipte makina veya hidrolik tahrikli yada makina dairesiz asansörlere ait malzemelerin imalatı, montajı ve satış sonrası servis hizmetlerini yürütmektedir.

Asansörlerimizde kullandığımız tüm malzemeler; EN-81 standartına uygun ve CE belgelidir.

Bünyesinde 2 elektrik ve elektronik, 1 makina, 1 inşaat mühendisi ve 1 mimar bulunan firmamızın büro, imalat, montaj ve bakım ekiplerinden oluşan personeli 105 kişidir.

ACE olarak tüm yurt genelinde 3.900 adet asansörün tesisini tamamlamış olan firmamız İzmir den Şırnağa  ve Afrika Nijerya ya kadar olan asansörlerinin servis hizmetlerini de başarıyla devam ettirmektedir.

Tüm faaliyetlerinde, Türkiye’ de ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesi’ne sahip ilk yerli asansör firması olmanın haklı gururunu taşıyan ACE olarak, markamızın içinde de barındırdığımız  CE belgemizi, düyanın en prestijli Asansör NOBO su olan  LIFTINSTITUUT (Netherlands Institue for lift Technology) firmasından kullanmaktayız. 

İnşaa etmekte olduğunuz binalarda ihtiyacınız olan yerli ve ithal asansör tesisleri ile alakalı her türlü mühendislik hizmetleri ve tesisi konularında, hizmetlerinizde olabilmek arzusundayız.
 
Advertisement

Site İçi Arama

Sponsor

Destekleyenler

Web Tasarım
Partner

Rss Kaynakları

web tasarım
DigiPara Liftdesigner We use DigiPara Liftdesigner for elevator drawings